Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Китайський чай тепер в Україні

Обожнюєте процес чаювання? Запрошуємо вас до інтернет-магазину китайського чаю Tea World! Ми маємо величезний вибір унікальних сортів, до яких ви повернетеся знову, спробувавши їх лише одного разу. Побалуйте себе, близьких та друзів дивовижним та ароматним напоєм! І не забувайте купити чайний посуд , з якого пити чай куди приємніше, атмосферніше і смачніше.

Асортимент китайського чаю та посуду

Наш магазин китайського чаю пропонує вам таку продукцію за списком:

Хтось із ваших знайомих готується до свята? У пошуках подарунка ви відвідали вже не один магазин? Подарунковий чайний набір стане чудовим та оригінальним варіантом! У нас ви знайдете ексклюзивні подарункові набори, за допомогою яких ви покажете своє тепле ставлення до людини в повній мірі.

Чи є Ви прихильником справжніх чайних церемоній і намагаєтеся дотримуватися всіх традицій? Тоді вам не обійтися без спеціального посуду та столиків. Їх також можна придбати у Tea World.

Як відрізняються різні види китайського чаю за складом розчинних речовин?

  Відмінності є - це насамперед пов'язано з тим, що різні види і сорти мають різний ступінь ферментації, а відповідно, наприклад, в сильноокислених сортах кількість одних речовин буде меншою порівняно зі слабоокисленими, а якихось - більшою (пігментів, наприклад). Також певним чином на цей параметр впливає і склад сировини, з якої виробляли той чи інший вид. Нижче наведено відповідну діаграму, на якій просто і зрозуміло видно, які основні розчинні речовини і в яких частках присутні в різних видах чаю.


Який ефект від китайського чаю?

  Цим питанням переймається все більше українців, оскільки останніми роками цей напій склав серйозну конкуренцію індійським і цейорнським сортам. Відповіді однозначної в принципі немає, адже різні види і сорти китайського чаю мають різний фізичний і хімічний склад, що, безсумнівно, буде по-різному проявлятися в плані впливу на людський організм. Але, незважаючи на такий стан речей, ми тривалий час аналізували дослідження біохіміків і вчених з китайського і японського національних інститутів чаю, а також, з огляду на наш багаторічний досвід дегустації всіляких сортів, вивели результувальну діаграму підбадьорливого і заспокійливого ефекту різних видів чаю з Китаю, яку наводимо нижче.


Чому купити чай варто саме у нас

Причини, через які ви не пошкодуєте про співпрацю:

Не знаєте де купити чай? Магазин у Харкові Tea World чекає на вас! Ми існуємо, щоб ви отримували справжню насолоду від процесу чаювання!

Справжнім гурманам ми рекомендуємо звернути увагу на «Китайський чай» . Інтернет-магазин Світ Чаю (Teaworld) пропонує великий асортимент китайського чаю, який оцінять любителі вишуканого напою з приємним ароматом та смаком. У нас ви знайдете якісну продукцію, яка реалізується на вигідних умовах співробітництва.