Весняна ластівка - досить цікавий сорт зеленого пуеру що представляє трендова торгова марка Хун Дє Ботанік. Млинець 200 грам вагою, 2018 року виробництва. Соковитий лист та срібляста ворсиста типса - відбірні, плантації та виробництво знаходяться в околицях містечка Ісян (район Сімао) що в Юннані. Виробництво йшло у класичний спосіб, пресування досить високої твердості.
Аромат вишуканий - складається з ноток лугових квітів та трав з невеликою терпкуватістю та пряними нюансами. Смак у Весняної ластівки гармонійний та приємний: сінні та квіткові ноти з мінімальною гірчинкою та ліарськими травами.
Заварюють його проливним способом (6-7 г іде на 400 мл свіжоствореного окропу), настоюють по смаку але не менше ніж 50-70 с. Тримає 4-6 проливів.
Користь Весняної ластівки: він має яскраво виражені очисні та врівноважуючі, імуномодулюючі та омолоджуючі властивості. Такий пуер варто спробувати.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про цей товар.
