Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

З відкриттям! Кращий інтернет-магазин китайського чаю

З відкриттям! Кращий інтернет-магазин китайського чаю

Дуже рідко можна знайти дійсно якісні та автентичні товари, пов'язані з традиційним церемоніалом. Новий портал Tea World надає своїм клієнтам можливість долучитися до найдавніших звичаїв Піднебесної.

Чайний магазин та його місія в нашій країні

Звичка вживати чай досить поширена у Китаї. Там цей напій віддають перевагу звичайній воді або солодким сокам. Здавна вважалося, що чайні листи вбирають у себе все найкраще від природи і передають людині через кухоль ароматного напою.

Хоча у Китаї не прийнято пити чай кухлями. Правильна церемонія – це досить велике зведення правил та особливостей. За допомогою чайної лавки – «Tea World» - ви зможете поринути у ту незабутню східну атмосферу, привнести до свого будинку затишок, комфорт та благополуччя. Адже недарма цей напій вважається кращим заспокійливим.

Асортимент, який пропонує Світ чаю.

  • Кількість найменувань на сторінках порталу здатна задовольнити будь-які, навіть найвишуканіші смаки покупців. У каталозі ви знайдете:
  • Улун Оолонг дуже популярний сорт. Щось середнє між класичними зеленими та червоними чаями;
  • Шу Пуер і Шен Пуер - представлення цих сортів зайве. Про їхні властивості та смак знають абсолютно всі;
  • Червоний і чорний чай з китайських плантацій. По суті це реверанс для всіх споживачів, оскільки на сході не прийнято пити такі напої. Але виробники завжди готові запропонувати унікальні сорти – наприклад Чорний Дракон;
  • Ексклюзивні види – це можуть бути такі улюблені типи, як білий чи гіркий чай, фруктові та трав'яні збори.

Аксесуари в інтернет-магазині чаю.

  • Крім основного виду товару, «Tea World» пропонує своїм покупцям оригінальні аксесуари, виготовлені в Китаї, у найкращих традиціях:
  • Подарункові набори, що складаються з комплекту посуду з якісної кераміки та з унікальними малюнками;
  • Дегустаційні комплекти із різних сортів чаю;
  • Різний посуд – від чашок до заварників і кухлів;
  • Традиційні китайські столики для церемонії. Вони дуже легкі і виготовлені з різних матеріалів.

Способи купівлі чаю

Інтернет-магазин є прямим відображенням асортименту магазину, який розташований в Україні. Створення порталу дозволить кожному покупцеві обрати улюблені товари або ті марки, які дуже хочеться спробувати. Надсилання покупок відбувається по всіх регіонах. Так що можете сміливо замовляти найкращі на порталі, що відкрився.

Як купити чай в інтернет-магазині?

Ви можете скористатись розділом «Кошик», щоб зібрати найменування товарів, що сподобалися. А в окремому вікні описані можливі варіанти оплати та доставки. За номером телефону менеджер завжди відповість на будь-які питання, що цікавлять. Усього 3 хвилини і ви станете власником оригінальних видів чаю.