Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

5 правил покупки чаю в магазині

Для того, щоб вибрати якісний, смачний та ароматний чай, варто дотримуватися кількох порад.

  1. Цілісність упаковки. Чай дуже добре вбирає запахи, якщо упаковка порушена, а поруч зберігалися інші продукти, особливо кава, то напій буде точно зіпсований. До того ж Ви повинні розуміти, що на полицях супермаркету навряд чи знайдете напій «преміум» класу. Такі торгові точки переважно реалізовують чаї «середнього» класу з великою товарною націнкою.

Для покупки дійсно якісного китайського чаю, оберіть торгову точку, яка спеціалізується на чайних продажах. Саме там можна знайти високоякісні чайні сорти в оригінальній та герметичній упаковці.

  1. Звертайте увагу на правила зберігання чайних сумішей. Такий товар дуже швидко втрачає свої основні властивості. Саме тому правильності зберігання має приділятися особлива увага. Китайські чаї необхідно зберігати в холодильнику, звертайте увагу на те, щоб він обов'язково був у магазині, де Ви робите покупки.

Ще однією умовою зберігання є не прозора упаковка, оскільки при контакті зі світлом виріб також схильний до втрати своїх властивостей.

Зберігання – це дуже важливий аспект для китайського чаю, приділяйте йому при покупці максимальну увагу.

  1. Обов'язково продегустуйте товар перед покупкою. Елітний чай не можна купувати без попередньої дегустації. Навіть якщо Ви повністю впевнені в цілісності упаковки та дотриманні умов зберігання, у будь-якому випадку потрібно попросити продавця продемонструвати товар. Оцінивши аромат і консистенцію чайного листя, можна попросити заварити напій, щоб переконатися в його смакових якостях.

Купуйте виріб у тих місцях, де його можна проаналізувати візуально та спробувати.

  1. Промоніторюйте асортимент. Кожен різновид чаю може відрізнятися за своїм сортом та класом. Грамотний продавець надасть Вам на вибір кілька сортів чаю від низького до преміум-класу. Це дозволить Вам зрозуміти різницю між виробами та зробити свій вибір.

Перед покупкою зважте всі якісні характеристики одного виду чаю в різній ціновій категорії, це набагато спростить Ваш вибір, і допоможе зрозуміти різницю між виробами.

  1. Уточнюйте всю цікаву інформацію про продукт. Продавець, який добре розуміється на чайних виробах, повинен знати абсолютно все про товар, який реалізовує. Якщо торговець не може відповісти на Ваші запитання – це свідчення того, що його продукція швидше за все не якісна.

Такі не складні правила допоможуть Вам придбати першосортний напій, який радуватиме Вас своїми відмінними смаковими якостями та багатством аромату.