Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Що таке чайники?

Ісинські чайники – це спеціальний посуд для заварювання чаю, що виготовляється з ісинської глини різних типів, що відрізняється великою твердістю. Вироби з такого матеріалу на вигляд дуже тендітні, а насправді досить міцні. Такий вид глини під час обробки забезпечує виробу пористу структуру, завдяки чому чайники дуже довго можуть зберігати всередині температуру, оптимальну для заварювання чайного напою.

Особливості ісинських чайників

Через специфічні хімічні елементи в глині, з якої виробляється виріб, і високих температур, що використовуються при обробці судин, такі чайники мають такі особливості:

  1. Твердість і міцність матеріалу, незважаючи на візуальну крихкість;
  2. Відсутність специфічного запаху. Запарюючи в такій посудині чай, Ви відчуєте лише аромат улюбленого напою без додаткових домішок;
  3. Простота у догляді. Такі вироби легко вимити, просто кілька разів обдавши окропом;
  4. Чайник має відмінні термо-характеристики, він ідеально зберігає температуру всередині судини, а ручка при цьому завжди холодна.
  5. Глина – це матеріал, який може вбирати аромати. Якщо протягом тривалого періоду в заварнику настоювати один тип чаю, то згодом можна поекспериментувати і спробувати отримати з води чай, заливши в посуд гарячу воду.

Як правильно підібрати китайський чайник

Купуючи такий виріб, необхідно враховувати низку факторів, щоб він був якісним та відповідав технологічним вимогам для правильного заварювання.

  1. Зверніть увагу на зовнішній вигляд посудини. Цілісність поверхні, гармонійність та закінченість – основні параметри для оцінки такого товару.
  2. Якщо поставити виріб на долоню і постукати по корпусу, повинен з'явитися приємний, не дуже різкий звук.
  3. Ручка заварника має бути зручною та ергономічною. Ви не повинні відчувати дискомфорт при його піднятті.
  4. Якщо наповнити посудину водою і закрити пальцем отвір у кришці, перевернувши чайник, вода не повинна просочуватися. Це є запорукою того, що заварник герметичний.

Купуючи такий чайник, головний принцип, якого рекомендують дотримуватись – це гармонійність. Вона має бути у всьому – як, дизайн, розмір і форма. Тільки співзвучне звучання всіх цих елементів дозволять щоразу проводити таємничу та незвичайну церемонію китайського чаювання, та повністю насолоджуватися процесом.