Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Як вибрати чай пуер

Любителі пуера часто запитують, як правильно вибрати такий вид чаю. Китайські чаї відрізняються своєю якістю і незвичайні післясмаком. Весь пуер виробляють з однієї сировини, але все-таки має свої відмінності та види.

Основні види пуеру

  • Шен Пуер - це світлий чай, який виготовляють із світлих, зелених фракцій листя. Напій виходить наповненим квітковими ароматами, медовими нотками та сухофруктами. Ви ні з чим не приплутаєте цей смак, у ньому є терпкість і невелика гіркуватість.
  • Шу Пуер – темний напій, який за досить короткий період свого існування підкорив багатьох поціновувачів. Зовнішній вигляд нагадує склеєне темно-коричневе листя. Після заварювання виходить темно-рубіновий, насичений колір. Дегустуючи такий чай, Ви вгадаєте легкі дерев'яні нотки, смак кори дерева та фініка.

У кожного з чаїв зовсім різний смак та аромат. Їх неможливо переплутати. Така відмінність обумовлюється абсолютно різною технологією виробництва. Придбати подібні види пуеру Ви можете на нашому сайті. Тут Ви знайдете не лише різні упаковки такого чаю, а й дегустаційні та подарункові набори.

Для того, щоб вибрати дійсно якісний чай, варто звернути увагу на деякі критерії, які варто враховувати при покупці.

Критерії для вибору якісного пуера

  1. Якість сировини – це основний критерій, від якого залежить смак, аромат та насиченість напою. При виробництві чаю високої якості, сировинна база має бути зібрана з крупнолистових дерев. Саме таке листя допоможе отримати в результаті необхідний продукт.
  2. Зовнішня форма чаїнок. Вибираючи чай, зверніть увагу на чаїнки. Вони мають бути цілісними, досить щільними та яскравими. Оцінюйте листя по запаху, він має бути приємним і містити різноманітні та багатогранні аромати.
  3. Колір напою. Яскравий і глибокий колір із наявністю блиску говорить про якісність чаю та дотримання всіх необхідних технологій при його приготуванні.
  4. Аромат. Тут важливо оцінити настій у гарячому та холодному стані. У ньому не повинно бути домішок затхлого або пліснявого запаху та сторонніх ароматів. Густий, концентрований аромат – ось ознака гарного чаю.
  5. Смак. Тільки насиченим і одночасно м'яким смаком мають натуральні напої. Солодкуватий післясмак – це ще один критерій, на який варто звернути увагу. Він доповнює напій та викликає бажання вживати його знову і знову.

На сайті нашого сайту представлений широкий асортимент пуеру в Україні. Кожен з них відрізняється високою якістю та оригінальною упаковкою. У комплекті Ви можете замовити чайні аксесуари та посуд, які доповнять та створять особливу атмосферу китайської чайної церемонії.