Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Чайний подарунковий набір – найкращий подарунок до нового року

  Вже незабаром свята і треба щось подарувати на Новий Рік, але що? Відмінним подарунком стане чайний набір , адже чай не лише смачний, а й корисний. Він підійде для подарунка будь-кому: чоловікові, дитині, начальнику, бабусі. Чайний набір у подарунок чудово продається в комплекті з чашками, блюдцями, вони можуть бути розраховані на різну кількість осіб.

Чайні набори у подарунок з чаєм

Зазвичай у такий комплект входить чай із заваркою, сам чай додають у комплект лише натуральний. Зі складових може бути використано цукорниця, чайні ложки, заварювальний чайник. Від комплектації залежить ціна подарункового набору, ви можете обрати на 2, 6 чи 12 осіб. Відмінно гармоніюватиме з чайним набором у подарунок на Новий рік підставка, яка може бути в комплекті з чаєм.

Як вибрати чайний набір

Зазвичай при виборі чайного набору спочатку дивляться на розмальовку, вона повинна підходити кольору кухні або скатертини. Матеріал як подарунок потрібно дарувати фарфоровий, це дорогий матеріал, але більшість людей віддають перевагу саме йому. Кераміка теж буде чудово виглядати, але вона важча і товща. Колір та розмальовку можна вибрати і під Новий Рік, червоний з білим відмінно поєднуються між собою. Якщо ви хочете чайний набір подарувати дівчині, то потрібно дарувати з тонкого матеріалу, чай повинен бути зеленим.

Що входить у комплект набору

Стандартний набір розрахований на 6 персон, до складу подарункового набору входять: тарілки для десерту, молочник, маленький чайник для заварки, сухарка та маслянка. Металеві чашки відмінно підійдуть для будинку, який виконаний у стилі ганьби-тік, але вони сильно нагріваються і можна обпекти долоню. Скляні - зроблені з жароміцного скла, мають дуже гарний та оригінальний дизайн, для Нового року чудово підійдуть кружки з таким матеріалом.

Дизайн сервізу має бути у стилі 19 століття, можна зупинити свій вибір на класицизмі чи бароко, кому що подобається. Чай для заварювання використовується різний. Чай пуер має не тільки антистресовий ефект, а ще зцілює від різних захворювань. Чайні набори робили ще за часів Середньовіччя, і пили чай тільки знатні люди.

Яка користь від такого подарунка:

  • це продемонструє, що ви обирали подарунок з душею;
  • якщо людина захоплюється чайними церемоніями, такий подарунок може поповнити його колекцію чайних сервізів.