Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Посуд для чайної церемонії

 Витончене мистецтво чайної церемонії, колись доступне лише представникам вищої аристократії, тепер входить до кожного будинку, де люблять і вміють насолоджуватися смаком стародавнього напою. Самі китайці п'ють чай не лише для насолоди чи зміцнення здоров'я. На їхню думку, під час чаювання душа і тіло приходять у гармонію, очищаються від усього наносного і стають ближчими до неба. Весь процес смакування чаю розроблений до дрібниць, і правильний посуд для китайської церемонії чаю є його найважливішим елементом.

«Світ чаю» в Україні

Українська компанія «TeaWorld» не лише продає найкращі сорти китайського чаю, а й прагне відтворити саму атмосферу давньої традиції у нашій європейській країні. Тут ви можете замовити та придбати різноманітне начиння, виготовлене з дотриманням традиційних технологій. У каталозі інтернет магазину посуд для чайної церемонії представлені вироби зі скла, фарфору та кераміки, від справжніх майстрів:

  • баночки для зберігання чаю металеві;
  • гайвані (традиційні чашки з кришкою) з глини та порцеляни;
  • бамбукові пензлики;
  • глиняні та порцелянові піали різних розмірів;
  • металеве сито із підставкою;
  • глиняні чайники (з ситом та без сита);
  • чахай (чаша справедливості).

Космос у мініатюрі

Кожен елемент начиння символізує одну із стихій давньокитайської космогонії. Так, чаша є символом людини, що стоїть на землі (блюдце) і підтримує небо (кришка). Божественний напій, налитий у чашу, виражає собою космічну енергію, створену небом та землею. Ця енергія називається "ці" і пронизує собою все навколо, включаючи людей. Позбавлена «ци» людина схожа на чашу без чаю. Саме про це згадують китайці, вдаючись до витонченого мистецтва чаювання. Таким чином, весь підготовчий процес і сама церемонія наочно висловлює філософію китайського народу і прагнення поєднати землю і небо в людині.

Тисячоліття пошуків, спроб і помилок дозволили створити ідеальний набір чайного посуду, що робить насолоду божественною, а розуміння глибин філософії - приємним і ненав'язливим. У нас ви можете замовити та придбати справжнє китайське начиння для чайної церемонії, а також отримати необхідну консультацію щодо особливостей процесу. Сайт інтернет-магазину «TeaWorld» працює цілодобово. Пишіть нам або дзвоніть за телефонами, вказаними у розділі контактів.

Перейти до каталогу посуд для чайної церемонії .