Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Чайний подарунковий набір: оригінальність та якість

 Історія чайних наборів сягає корінням ще в епоху Середньовіччя, коли на застіллях багатих і впливових осіб став з'являтися різний вишуканий посуд. Особливу популярність набори для чаювання набули у ХVІІІ столітті в Європі, де в моду почали входити чайні церемонії. Вони, у свою чергу, прийшли до нас зі східного континенту, зокрема Індії, Китаю, які по праву вважаються батьківщиною чаю, де його вживання є цілим ритуалом, життєвою філософією. До цього дня чайний набір вважається чудовим подарунком, особливо для цінителів, які знають всі тонкощі чайних церемоній і знаються на сортах цього прекрасного напою.

Подарунковий набір чаю – найкращий презент для справжніх гурманів

Людині, яка розуміється на гарному чаї і всерйоз захоплюється церемонією її приготування та вживання, як подарунок можна купити чайний набір. Такий презент викличе безліч позитивних емоцій:

  • продемонструє, що подарунок був обраний із душею;
  • покаже повагу до винуватця торжества та його захоплень;
  • того, що є пристрастю людини, ніколи не буває мало: новий чайний китайський набір поповнить колекцію вже наявних і стане новим предметом гордості для свого власника.

У нашому магазині є багато таких наборів на будь-який смак. Поєднує цю категорію товарів те, що всі вони є оригінальними: справжній китайський чай, посуд найвищої якості з глини та порцеляни. Виготовлено її без найменшої присутності хімічних домішок у складі – виключно з екологічних матеріалів. Прилади красиві і довговічні, виробляються найкращими майстрами посудного ремесла, а елітні чаї, що входять до наборів (колекційні, квіткові пуери), задовольнять найвибагливіших гурманів. Купити подарункові набори чаю можна для багатьох випадків: такий презент буде доречний і для ділового візиту, і для походу в гості, і для дружньої зустрічі. Цей подарунок універсальний, практичний, солідний, вишуканий, він зможе прикрасити офіс та нагоді для ділових переговорів та зустрічей. Він так само гармонійно впишеться в простір домашньої кухні, відмінно підійде для сімейного чаювання, релаксу після важкого робочого дня та дружніх посиденьок. У набори входять:

  • чайники,
  • піали,
  • блюдця,
  • заварювальні чашки,
  • елітний чай, упаковані в подарункові коробки.

Все це робить подарунок ще більш солідним і привабливим, також передбачені комплекти приладів на різну кількість персон.