Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Як пити пуер: вибираємо та заварюємо

Екзотичні страви та напої давно стали звичним атрибутом нашої кулінарної культури. Суші та сашимі, смузі та мате звучать для більшості так само звично, як старі добрі борщі та компоти. Рідкісний напій під назвою Пуер – для нас явище відносно нове. На своїй батьківщині, в Китаї, цей чай відомий з третього століття до нашої ери. Сьогодні завдяки своїм воістину чудодійним властивостям він включений до національної програми збереження здоров'я нації у Піднебесній.


Особливості вибору та правила заварювання чаю пуер

Секрет таких незвичайних характеристик напою полягає у відпрацьованих сотнями років технологіях. У процесі відбувається зістарювання листів чайного дерева, що надає настою настільки приголомшливий ефект. Вирушивши купити пуер , варто звернути увагу на:

  • запах – у ньому має бути присутнім лише аромат чорнозему та акцент підкопчених сухофруктів;

  • структуру плитки пресованого чаю – щільність та відсутність порожнин – необхідні її характеристики;

  • форму та цілісність розкритого листя у листового напою;

  • відсутність добавок – іноді так маскують низькосортний напій.

Якщо вдалося китайський чай пуер купити високої якості, можна приступати до його заварювання. Існують два способи приготувати напій. Один, давніший, має назву «варіння». Полягає він у тому, що попередньо замочений у холодній воді пуер висипають у воду за нормальної температури близько 80 градусів. Перед цим рідину збагатили киснем у вигляді переливання. Потім настій прогрівається у скляному заварнику до температури понад 80 градусів. Відстоюється напій не більше 60 секунд і відразу його розливають у чашки.

При другому способі чайник ошпарюють водою ретельно прогріваючи. Після того, як вода злита, в нього всипають одну-півтори чайних ложки заварки з розрахунку на одну персону і на третину заливають водою, настоюючи вміст кілька секунд. Потім чайник наповнюють водою до половини, ллють її з висоти для збагачення киснем. Напій готовий – можна починати дегустацію.

Пити пуер потрібно без цукру та кулінарних виробів, вживати лише свіжозавареним.


Вигідна покупка пуера у магазині Tea World

Вибрати неперевершений напій можна на сайті інтернет-магазину Tea World. Каталог віртуального торгового майданчика пропонує широкий асортимент шу і шен пуерів, ціна яких порадує покупців своєю демократичністю. На наших клієнтів чекають:

  • зручний каталог;

  • оригінальні сертифіковані товари;

  • пріоритетні їм умови оплати;

  • своєчасна та оперативна доставка.