Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Як заварювати білий чай

  Ви справжній поціновувач вишуканих напоїв? Тоді ви не розчаруєтесь, купивши білий чай . Він завжди виділявся серед інших сортів китайського чаю і був доступний лише імператорам. Білим його назвали за кольором бруньки: на ній видно густий світлий ворс, що захищає рослину від холоду. Цей вид піддається слабкій ферментації, тому має тонкий квітковий аромат і смак.

Китайські білі чаї: властивості та користь

  Такий напій недаремно вважався шляхетним і був справжнім фаворитом серед почесних персон. Досі його називають чаєм, що зберігає здоров'я і продовжує молодість. Унікальний вплив напою пояснюється наявністю в його складі безлічі вітамінів (C, B, PP), амінокислот, мікроелементів та ін. Вони зберігаються в листі, оскільки рослина не піддається термічній обробці. Крім того, у білому чаї значно менше кофеїну, ніж у інших видах, тому його можна пити навіть на ніч.

Секрети заварювання

Способи приготування традиційних китайських напоїв завжди викликали подив європейців безліччю маніпуляцій. Білий чай особливо не терпить поспіху та недбалість. При недотриманні технологій ви не відчуєте його тонкий смак та ризикуєте втратити корисні властивості.

Особливості церемонії заварювання:

  • використовуйте скляний або керамічний посуд, який обов'язково обдайте окропом, щоб прогріти;
  • хочете відчути смак чаю повною мірою? Не полінуйтеся сходити до джерела та набрати воду з нього. Бутильована та водопровідна не підходять до цього напою;
  • Зверніть увагу на температуру води. Традиційний окріп «вб'є» всі корисні речовини. Оптимальною буде рідина до 85 °;
  • перша заварка триває приблизно 2 хвилини та обов'язково зливається. Вона потрібна для промивання та пожвавлення листів. До речі, вони є чудовим показником якості чаю. Хороший продукт має акуратне листя однакового розміру та кольору;
  • тривалість другої заварки також становить 2 хвилини. Якщо витримати чай довше, з'явиться гіркий присмак;
  • після цих маніпуляцій напій зливається в чайничок, з якого наливається у мініатюрні чашки;
  • Заварювати такий чай можна до 4 разів.

Вже не терпиться швидше зробити перший ковток цього ніжного і корисного напою? Рекомендуємо уважно ознайомитися з оновленим каталогом нашої продукції в інтернет-магазині «Тіа ворлд» і, звичайно ж, підібрати найкращий варіант на подарунок або собі на кожен день. На білий чай ціна в Україні як правило залежить від його сорту, походження листя, ґрунтів та клімату в яких росли чайні дерева а також зовнішнього вигляду та користі, яку принесе вживання такого чаю, у будь-якому випадку білий чай варто того щоб пити його регулярно та долучати до цьому своїх друзів.