Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Як правильно зберігати китайський чай

Як зберігати китайський чай

Щодня велика кількість людей ставить питання про те, як зберігати китайський чай для того, щоб вона якомога довше не втратила своїх корисних властивостей. Звичайно ж, вирішення цього питання має свої певні тонкощі, на які слід звернути численну увагу.

Багато китайських навіть не замислюються про те, де зберігати чай, оскільки вони точно знають про те, що цю продукцію потрібно тримати в холодильнику, а деякі взагалі прибирають в морозильну камеру. Саме в холодних умовах чай зможе зберегти свої корисні властивості максимально тривалий час, і про це важливо пам'ятати, особливо якщо ви володар великої партії чаю.

  Китайський чай найкраще купувати в той час, коли ведеться його безпосередній збір, а відбувається це лише двічі на рік. Саме тому в проміжок між ними необхідно зберегти отриманий чай у найкращому вигляді.

  Але щоб таке зберігання китайського чаю жодним чином не позначилося на подальшому вживання напою необхідно виконати деякі поради. По-перше, перед вживанням приблизно за 24 години до заварювання чаю витягніть його з холодильника, і надавайте можливість настоятися в умовах кімнатної температури.

По-друге, при покупці чаю найкраще відразу ж розфасувати його в маленькі пакетики, таким чином ви зможете більшу частину зберігати в холодильнику, а невелику частину мати десь біля себе, щоб за будь-якої необхідності взяти і заварити його.

Якщо ж ви задумалися про те, як зберігати пуер чай, то в цьому випадку все вище описані правила працювати не будуть.

  1. Для нього дуже важливим є повітря. Не перестарайтеся з його упаковкою, інакше незабаром чай поміняє свій смак, або ж зовсім запліснявіє.
  2. Цей вид чаю можна і потрібно зберігати за кімнатної температури.
  3. Рівень вологості не має ніякого значення.
  4. Постарайтеся не допускати прямого сонячного світла на чай, тому що це зовсім не любить.
  5. По сусідству з Пуером не зберігайте ніякі дуже ароматні продукти, оскільки вони тільки зіграють з вами злий жарт і це буде для вас дуже великою неприємністю.

Найчастіше на всіх упаковках з китайським чаєм докладно розписується весь процес правильного зберігання чаю, а значить, ви для вас не складе труднощів забезпечити необхідні умови. І це все обов'язково позитивно позначиться на смакових відчуттях від вживання чаю.