Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Чи можна пити зелений чай вагітним

Чи можна пити зелений чай вагітним

Безліч теорій про те, що має пити і їсти вагітна жінка, дуже заплутують майбутніх мам. Щодо зеленого чаю, то тут думки фахівців також розійшлися. Одні вважають, що трав'яний чай добре підтримує здоров'я та імунітет жінки, у такий відповідальний для неї період, а інші, навпаки, вважають, що такі чаї небезпечні для майбутньої мами та її малюка. Пити чи не пити зелений чай під час вагітності, ми намагатимемося розібратися у цій статті.

Яку користь несе зелений чай майбутнім мамам?

Вивчаючи досить довго склад зеленого чаю, вчені дійшли висновку, що він містить велику кількість корисних елементів. Серед них:

  • мікроелементи – кальцій, залізо та магній;
  • антиоксиданти – які зміцнюють імунну систему.

Що стосується позитивних властивостей, які надає напій на здоров'я людини, та майбутньої мами зокрема, то це:

  • підтримання стану кісток та зубів;
  • допомога у боротьбі з токсикозом;
  • регулювання рівня холестерину у крові;
  • нормалізація роботи ШКТ тощо.

Така кількість позитивних якостей напою перекреслюється однією, але досить вагомою, «але». Справа в тому, що мала кількість досліджень на тему впливу на організм вагітної жінки не дає права говорити однозначне «так» на користь такого напою. Єдине, що можна сказати однозначно – пити вагітним, його потрібно в обмеженій кількості.

Будьте обережні

  Як і кава, чорний та зелений чаї містять у своєму складі кофеїн. Саме тому варто обмежити вживання зеленого чаю до однієї-двох чашок на день. У нормальній кількості складно переоцінити користь такого напою для організму вагітної жінки. Тільки не перестарайтеся. Науково доведено, що такий напій заважає засвоєнню фолієвої кислоти, яка є дуже важливим мікроелементом, недостатня кількість якого в організмі майбутньої мами дуже небезпечна для малюка.

Заварюйте зелений чай, і пийте з медом між їжею - це відмінно зміцнить організм і додасть додаткової бадьорості і сил.

А ось запивати їжу таким настоєм категорично не рекомендується. Справа в тому, що такий напій ускладнює процес засвоювання організмом заліза та їжі.

Урізноманітнюйте свій раціон таким чудовим напоєм, тільки вживайте його правильно і в рекомендованій кількості, і Ви однозначно будите почуватися краще і легше впораєтеся з таким важливим етапом у своєму житті!