Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Корисні властивості китайського чаю Да Хун Пао

 Да Хун Пао перекладається з китайської, як «великий червоний халат». Це відомий чай, що має сильні оздоровлюючі властивості. Він отримав таку незвичайну назву згідно з легендою, в якій йдеться про те, що цей настій врятував від смерті смертельно хвору матір імператора, династії Мін. Щасливий син віддячив чайним деревам Да Хун Пао, подарувавши їм у дар свої червоні халати.

Характеристики Да Хун Пао

 1. Смак. Напій має насичений і не звичайний смак. При кожному заварюванні, Ви будете відчувати нові ноти, що не відчутні раніше. Заварюючи його щоразу, створюється враження, що Ви пробуєте зовсім новий напій. Він відрізняється делікатним та легким смаком, який підкорює тривалістю свого післясмаку. У такому чаї немає гіркоти. Охолоджуючи, він отримує приємну насолоду і ще більшу м'якість.
 2. Аромат. Аромат цього чаю підкорює після першого вдихання вихідної пари. Незвичайний і багатий запах, який досить стійкий і водночас дуже ніжний, просто не може не сподобатися. У ньому поєднуються солодкуваті ванільні ноти із пряністю смажених горіхів. Кожне нове заварювання такого напою дозволить Вам поринути в атмосферу нових та незвичайних ароматів.
 3. Колір. Колір листя такого виду чаю здатний відрізнятись. Він може бути зеленого, бурого чи коричнево-червоного відтінку. У будь-якому випадку колір завареного напою виходить темним. При кожній наступній заварці чай стає все світлішим.

Користь Да Хун Пао

Такий китайський чай є справжнім джерелом різноманітних вітамінів. Склад чайної суміші включають такі корисні речовини, як:
 • татин;
 • кофеїн;
 • поліфенол;
 • вітаміни С, E, K, В1, В3, В6 та ін.
 • магній;
 • кальцій;
 • залізо та безліч інших корисних мікроелементів.
   Справжній чай Да Хун Пао ще називають «чудодійним зіллям», через велику кількість цілющих дій, які він чинить на людський організм. Це:
 1. Значне зниження рівня холестерину у крові;
 2. Гарний вплив на нормалізацію ваги, тому що при її вживанні, знижується апетит, нормалізується обмін речовин, і виникає сечогінна дія;
 3. Підвищений вміст у напої фтору, допомагає зміцнити зуби та ясна;
 4. Напій зміцнює імунітет і ефективний у боротьбі з простудними захворюваннями;
 5. Чай має гарну заспокійливу властивість. Він сприяє зняттю стресу, втоми та перенапруги;
 6. Використовуючи його вранці, Ви знайдете бадьорість і приплив сил;
 7. Такий напій буде корисним і для серцево-судинної системи. Він добре зміцнює судинні стінки та запобігає виникненню та розвитку захворювань серця.
  Розглянувши корисні властивості чаю Дак Хун Пао, можна дійти висновку, що це справді чудодійний напій. По повно своїх відмінних смакових якостей, він має цілу низку оздоровчих властивостей. Спробувати його просто необхідно, тому що він допоможе Вам поринути у хвилю незвичайних і незабутніх відчуттів, які наповнюватимуть Вас протягом усього періоду вживання такого напою. Придбати цей чай можна у магазині Світ Чаю.