Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Особливості заварювання смоли пуеру

 Смола пуера – це не звичайний чай, а екстракт із сировини дорогого та високоякісного пуера. Для того, щоб приготувати один кілограм такого унікального продукту, потрібно не менше 100 кг чайного листя. Процес виготовлення вимагає вищої майстерності та великого терпіння. В результаті виходить справді чудодійна речовина, в якій в десятки примножені цілющі властивості класичного пуера. Саме тому важливо не тільки придбати смолу, а й повністю дотримуватися техніки її заварювання.

 Як правильно заварити смолу пуера

Насправді заварити смолу набагато простіше, ніж звичайний чай. Варто лише покласти невеликий її шматочок у чашку та залити водою. Повільно смола почне розчинятися, незалежно від того, яка температура води використовується для її заварювання. Звичайно, чим вона більша, тим швидше напій буде готовий. Але за правилами, смола пуера все ж таки заливається окропом.
Для класичної заварки: на 1 літр води слід покласти лише 1 грам цілющої смоли.
Якщо хочете отримати більш концентрований напій, варто збільшити кількість екстракту до 2 або навіть 2,5 грам.
Заваривши дійсно міцний напій, не забувайте про те, що він має підвищений тонізуючий ефект. Саме тому його не варто вживати на ніч, інакше безсоння Вам гарантоване.

Смак знаменитої смоли пуеру

 Роблячи перший ковток свіжозавареного чаю, Ви зможете відчути незвичайний, дуже глибокий і при цьому м'який смак. Післясмак від нього відрізняється приємною маслянистістю. Крім того, у такому напої ніколи не присутня навіть натяку на гіркоту чи терпкість, як у більшості міцних чаїв. Чашка такого напою додасть неймовірного заряду бадьорості та сильного тонізуючого ефекту. А ось занадто міцний настій викликає по-справжньому п'янкий стан.
  Поруч із чудовими смаковими якостями, напій зі смоли пуера має безліч позитивних властивостей. З давніх часів він вважається джерелом молодості, краси та довголіття, позбавляючи організм від токсинів і прискорюючи процеси метаболізму. Крім того, чай зі смоли пуеру:
знижує артеріальний тиск;
сприяє зміцненню судинних стін;
знижує рівень холестерину;
дозволяє позбутися зайвої ваги;
нормалізує діяльність ШКТ;
нейтралізує дію алкоголю та багато іншого.
Ароматний напій випитий з ранку, зарядить Вас енергією на цілий день і стане джерелом корисних речовин у Вашому житті.