Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Переваги бірюзового чаю

  Наймодніший китайський чай - цин ча. Ще одна назва такого напою - "чорний дракон" або бірюзовий чай, однією з основних переваг якого є потужний ефект схуднення. Присмак такого напою нагадує комбінацію червоного та зеленого чаю, що гарантує чудове звучання одержуваного настою. Справжні поціновувачі люблять такий улун за дрібні листочки та відмінний смак. До того ж, отримуючи насолоду від такого напою, організм оздоровлюється, тому що чайна суміш відрізняється великою кількістю позитивних властивостей.

Позитивні якості бірюзового чаю

Спочатку такий чай став набирати популярності завдяки його впливу на людський організм, сприяючи схудненню. Причому схуднення відбувається поступово і природно. Регулярне розпиття чудодійного напою:
  • прискорює обмінні процеси в організмі, метаболізм і тим самим спалює жирові відкладення;
  • знижує рівень холестерину в крові, за рахунок збільшення обмінних процесів у печінці;
  • сприяє виведенню токсинів, оскільки улун є сильним антиоксидантом;
  • запобігає утворенню жиру на печінці, покращуючи таким чином стан цього органу;
  • маючи антиканцерогенні властивості, напій збільшує захисні властивості всього організму;
  • покращує стан серцево-судинної системи, будучи хорошим засобом для артерій.
Багатий на вітаміни та мікроелементи напій, справжнє джерело здоров'я, яке починає діяти при правильному його заварюванні.

Як правильно заварювати бірюзовий чай

  Бірюзові улуни заварюють проливним методом і в жодному разі не варяться. При неправильному заварюванні вийде зовсім не смачний напій, який не встигне віддати свій смак чаю.
Проливний спосіб дозволяє щоразу насолодитися новим відтінком смаку від напою, що вийшов. Крім того, перша заварка не прийнятна і навіть шкідлива, щоб її пити, зате дуже корисна для шкіри - її дуже часто використовують для вмивання.
Час однієї заварки становить не більше пів хвилини, адже тільки так можна отримати безліч відтінків смаку і аромату напою, що вийшов.
Дійсно якісний китайський улун можна заварювати 10-20 разів поспіль.

Особливості вживання китайського чаю цин ча

  Щоб такий чай дійсно віддавав усі позитивні речовини організму, що є в ньому, важливо не тільки його правильно заварювати, а й пити. Ідеально розпивати чашечку ароматного напою хвилин за 40 до їжі, або ж через годину після їди.
Пити напій варто кілька разів на день, а для того, щоб досягти максимального ефекту схуднення, потрібно пити його без цукру.
Купивши натуральний бірюзовий улун, Ви станете володарем чарівного напою, який робить чудовий ефект на фігуру і здоров'я людини.