Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Популярні сорти зеленого чаю

На всіх континентах земної кулі зелений чай користується особливою популярністю. Це одна з найбільших чайних груп, яка відрізняється різноманіттям смаків та ароматів, а також великою кількістю позитивних властивостей, що надаються на організм. Безліч сортів зеленого чаю обумовлено використанням різноманітної сировини, технологій виробництва, зберігання та обробки чайних листів. На смак і аромат напою впливають ще й погодні умови, за яких чайні листи виростають і збираються.

Особливості виробництва зеленого чаю

Не ферментований продукт, просушується спеціальним методом, і зберігається в умовах, за яких сік, що міститься в листі, практично не окислюється. Але повністю позбавити листя процесу ферментації неможливо, оскільки він починається ще етапі збору сировини.

Для створення високоякісних чайних сортів, листочки збирають та обробляють вручну, що дозволяє зберегти максимум корисних вітамінів та мікроелементів, які в подальшому насичуватимуть напій.

Натуральний зелений чай відрізняється неповторним ароматом та чудовим смаком.

Популярні сорти китайського зеленого чаю

Високоякісні, елітні сорти китайського чаю в давнину вважалися напоями імператорів. Зараз саме Китай є країною, яка зарекомендувала себе виробництвом високоякісного чаю, найвідомішими сортами якого виступають:

  • Сіху Лунцзін. Займає лідируючі позиції за популярністю. У перекладі з китайської така назва позначає «Колодець Дракона». Плоскі чаїнки, темно-коричневого відтінку, дозволяють насолодитися яскраво-жовтим напоєм, що відрізняється м'яким і ніжним смаком, з терпкуватими нотками. Після розпиття такого чаю, залишається легкий, солодкуватий післясмак. Аромат від такого чаю дуже схожий із запахом орхідеї.
  • Ганпаудер. Дрібно-скручені чайні листи після заварювання дають насичено-жовтий колір напою. Смак нагадує кислуваті сухофрукти з димними нотами. Під впливом окропу, скручені чайні листи начебто вибухають, і дозволяють спостерігати досить незвичайну картину.
  • Білочунь. Основна відмінність напою – насичений квітковий аромат, яким він дозволяє насолодитися, та яскраво виражений, фруктовий присмак. Листочки, які використовуються як сировина, дуже мініатюрні, за рахунок чого, в кілограмі такого чаю можна нарахувати до 15 000 чаїнок.

Якщо Ви хочете пізнати справжній смак натурального чаю, тоді найкраще довірити свій вибір перевіреним торговим точкам, що спеціалізуються на реалізації такої продукції. Вишукані чайні сорти порадують справжніх цінителів високоякісних напоїв своїм неповторним смаком і принесуть неоціненну користь здоров'ю.