Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Історія походження чаю Так Хун Пао

 Знаменитий сорт улуна, що росте в китайській провінції і проходить найбільшу ферментацію з безлічі різновидів чаю - Да Хун Пао. Якщо перекласти назву, вона означає «Червоний халат». На відміну від інших чайних сортів Да Хун Пао відрізняється багатою історією походження і безліччю легенд, пов'язаних з нею.

Історія виникнення сорту

  Що стосується назви, то існує легенда, яка говорить, що в далекому 1385 році, коли молодий студент подався складати імператорські іспити, і в дорозі дуже захворів. Монастирський чернець дав хлопцю випити чаю, щоб упоратися з недугою. Після цього студент відчув себе набагато краще, і поїхав далі, при цьому постійно пам'ятаючи про допомогу ченця.
  Молодий чоловік склав іспити успішно і отримав одну з керівних посад при імператорському дворі, якою було передбачено носіння червоного халату із зображенням дракона. Хлопець вирушив до ченця, який колись вилікував його, і хотів подарувати цей халат. Але чернець відмовився, тому що йому забороняла віра носити подібні речі. Тоді хлопець вирішив подарувати свій халат чайним кущам, з яких колись приготував чай монах, який урятував йому життя. Після цього, чай, виготовлений з такого чайного листя, став носити назву «Великий червоний халат».

Як виготовляють чай Червоний халат

 Чайне листя для виготовлення приголомшливого напою збирається лише один раз на рік, на початку травня. Листя спочатку злегка пров'ялюють, а потім відминають і відправляють ферментацію. Пройшовши первинну обробку, листя обсмажують та скручують. Щоб позбутися зайвої вологи і надати листям правильну форму, їх трохи досушують. Заключним етапом виробництва є прогрів сировини над розпеченим вугіллям.

Корисні властивості та особливості Да Хун Пао

 Вивчаючи історію походження чай Да Хун Пао, стає зрозуміло, що це справді чудодійний напій, що має безліч цілющих властивостей. Заварюючи оригінальний Червоний халат, Ви зможете насолодитися багатим ароматом, який має безліч відтінків. У ньому є нотки гарного вина, сухофруктів та пряних скоринок хліба. Вживаючи такий чай, можна не тільки отримати смакову насолоду, але й відчути легке та приємне сп'яніння.
Завдяки особливій технології виробництва, цей китайський чай:
  • зміцнює імунітет;
  • очищує організм;
  • покращує процеси травлення;
  • розщеплює жири;
  • зміцнює зуби та ясна.
Регулярне вживання такого напою дозволить Вам відчути бадьорість, приплив сил та впоратися з багатьма недугами.