Магазин китайського чаю і посуду

Замовити дзвінок

Особливості заварювання Так Хун Пао

 Правильно заварений китайський улун «Великий червоний халат», сприяє розслабленню тіла і робить особливий вплив на свідомість людини. Такий сорт вважається одним із найдорожчих у всьому світі, а про його походження ходить безліч легенд. Як правильно заварити Да Хун Пао, щоб не тільки насолодитися його чудовим смаком і ароматом, але й на собі відчути той незвичайний вплив, про який усі говорять, ми спробуємо розібратися в цій статті.

Як приготувати Да Хун Пао

 У церемонії заварювання та розпиття такого напою значуще місце займає обстановка, що оточує. Дуже важливо створити затишок навколо себе, увімкнути приємну музику та приглушити світло. Найправильніше запастися спеціальним посудом для китайської чайної церемонії, щоб сформувати особливий настрій навколо такого процесу.
  Ще одна порада – для того, щоб повною мірою розкрити досконалість смаку такого чаю, варто подбати про якість води, яка використовуватиметься для заварювання. Найкраще запастися джерельною водою, або ж очищеною та м'якою.
Заварювати Червоний халат можна класичним способом: в чайник для заварювання помістити близько 7 грам заварки і залити її гарячою водою, температура якої не перевищує 80 градусів Цельсія. Заварювання здійснюється зливним методом, тому перший настій обов'язково зливається, а заварку заливають ще раз. Після другого разу заливки окропом, необхідно почекати близько 5 хвилин, і розлити напій, що вийшов, по чашках. Проливним способом улун Да Хун Пао можна заварювати до 7 разів поспіль. Кожен наступний пролив відрізнятиметься новим, незвичайним і багатогранним смаком, приносячи за собою дедалі новіші й незвичайні відчуття.

Рекомендації щодо вживання Да Хун Пао

Вище ми вже описували те, що такий чайний сорт відрізняється не тільки незвичайним смаком, а й нестандартним впливом на свідомість людини. Саме тому, рекомендується:
  1. Вживати слабший і неміцний напій. Чаювання радять проводити до обіду, так як напій має хороші тонізуючі властивості і надає бадьорості.
  2. Варто обмежити кількість напою, що вживається в день, тому що в ньому міститься багато кофеїну, що може викликати безсоння.
  3. За температурою напій повинен бути добре теплим, але не гарячим.
 Випиваючи філіжанку ароматного чаю, приділяйте увагу не своїм смаковим відчуттям, а емоційному стану та особливому почуттю якоїсь відстороненості від навколишнього світу. Це дозволить Вам пізнати всі переваги та неординарність такого напою, а також насолодитися ним у повній мірі.